• Ви знаходитесь тут:

Детективне агентство «Книжкове сяйво»

2020-02-24

/Files/images/da/1.jpg

21 лютого учні 7-А класу (кл. керівник Ганзенко В. Д.) завітали до дитячої бібліотеки де працювало детективне агентство «Книжкове сяйво».
Дітиподорожували по сторінках детективів, розкривали літературні злочини, проводили експертизи, вистежували лиходіїв. Для цього їм довелося пройти кілька захоплюючих і цікавих етапів, таких як «Версія злочину», «Звуки», «Докази», сценічний конкурс «Образ злочинця». Але самим цікавим виявився конкурс «Знайди злодія на дотик», прийняти участь в якому бажали всі присутні.
Так як гарний детектив володіє такими якостями як увага, хороша пам'ять, кмітливість, інтуїція, то протягом всієї гри школярі перевіряли і тренували свої навички, змагалися командами.
Учні отримали велике задоволення від перевтілення та гри.

/Files/images/da/12.jpg/Files/images/da/2.jpg/Files/images/da/3.jpg/Files/images/da/4.jpg/Files/images/da/5.jpg/Files/images/da/6.jpg/Files/images/da/7.jpg/Files/images/da/8.jpg/Files/images/da/9.jpg