«Здоровим бути здорово»

2019-10-22

/Files/images/pohod/2.jpg

В рамках виховного проекту «Здоровим бути здорово» учні 7-А класу на чолі з класним керівником Ганзенко В.Д. здійснили пішохідну екскурсію до осіннього «золотого»лісу. Рухливі колективні ігри (волейбол, футбол, «Козаки-розбійники»), прийняття сонячних ванн, фото сесії на тлі яскравих пейзажів сприяли створенню позитивного середовища, виникненню комедійних ситуацій, і як результат – гарний настрій, добрі взаємовідносини, порозуміння.Такі заходи згуртовують класний колектив, вчать дітей бути толерантними, самостійними і відповідальними. Відомий вислів «В здоровому тілі здоровий дух» як найкраще передає результат походу. Мета заходу була досягнута!

/Files/images/pohod/1.jpg/Files/images/pohod/3.jpg/Files/images/pohod/4.jpg/Files/images/pohod/5.jpg/Files/images/pohod/6.jpg/Files/images/pohod/7.jpg