«Радіють діти – живе місто»

2019-08-12

/Files/images/remont/3.jpg

Однією зі складових Нової української школи є створення сучасного освітнього середовища, зокрема багатофункціональних гнучких просторів, що сприяють різним формам роботи, мотивують до навчання. У рамках проекту «Радіють діти – живе місто» у НВК на 2 поверсі частину шкільного простору трансформовано у сучасну зону для гри, освіти та відпочинку. Це дає можливість надавати виховні послуги на більш високому та якісному рівні, а відпочинок дітей зробити більш комфортним та затишним.

Триває капітальний ремонт спортивної зали, адже створення умов для занять спортом дасть можливість виховувати здорову націю.