Фабрика зірок

/Files/images/ФОТО 752.jpg

«Гімназіє! Альма-матер моя!

До науки нам світлу дорогу відкрила,

Ти нам подарувала два крила –

Наснагу і віру, знання і силу!»

Саме під таким гаслом 18 квітня 2014 року в нашій гімназії відбулося традиційне свято нагородження переможців олімпіад, турнірів, конкурсів, змагань.

Під час церемонії вручення пам’ятних дипломів і призів були нагороджені переможці міських предметних олімпіад в різних номінаціях: «Зірки математики», «Зірки української мови», «Зірки англійської мови», «Переможці дисциплін суспільно-гуманітарного циклу», «Зірки природничих наук» та інші.

Окремо хочеться сказати про знавців рідної мови - переможців міського етапу Міжнародного мовно–літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка (Нікіта Софія, Бессараб Марія, Демченко Ольга, Волобуєва Ганна, Каліновська Лілія).

Серед досягнень учнів початкової школи можна назвати переможницю міського етапу ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Поволокіну Софію. Софія стала учасником обласного етапу цього конкурсу і посіла ІІІ місце та перейшла до республіканського етапу.

Яскраво запалали в цьому році«Зірки – дослідники»! Це Трунова Карина і Гречко Ганна. Дівчата навчаються у 11 класі, готуються до вступу у ВНЗ, але любов до науки привела їх до перемог у міському та обласному етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів малої академії наук України. Ганна захищатиме свою роботу в республіканському етапі.

Не менш яскравим виявилося сузір’я, в якому представлені переможці міських та обласних турнірів з економіки та журналістики.

Пам’ятні дипломи в номінації “Наш пошук і знання тобі, Україно!” було вручено учням-переможцям обласного етапу Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина – Україна», пошукові роботи яких визнані кращими в області: 4-А, 4-Б та 11-Б класів.

Серед творчих особистостей були нагороджені Бакадорова Ганна, переможниця міського, обласного та республіканського етапів Всеукраїнського конкурсу читців, присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, переможниця міського етапу 17-го Харківського обласного творчого фестивалю «Весняні дзвіночки» та міського етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості «Таланти ІІІ тисячоліття» в номінації «Вокал»; Пивоварова Ганна і Логвінова Дарина, які посіли І місця в міському етапі Всеукраїнського конкурсу читців, присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка; Шарига Олеся, Фєдосєєва Аліна і Шматько Микита, які перемогли в міському етапі 17-го Харківського обласного творчого фестивалю «Весняні дзвіночки»; хореографічний колектив «Крапельки»; Рябцева Анастасія, яка отримала диплом І ступеня в міському етапі та ІІІ ступеня в обласному конкурсі «Територія пригод»; Рєпа Владислава, яка перемогла у відкритому обласному фестивалі-конкурсі дитячої творчості «Харків – місто добрих надій», присвяченого 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка; творча група учнів, які в цьому році вибороли І місце в конкурсі проектів «Голос молоді у розвитку громади». З роликом «Тобі обирати жити чи помирати!»; команда юних ерудитів, які вибороли ІІ місце в міських інтелектуальних іграх.

В номінації «Зірки спорту» були нагороджені команди спортсменів, які представляли нашу гімназію на міських змаганнях з футболу «Шкіряний м’яч» (ІІІ місце), легкоатлетичних змаганнях, присвячених Дню Фізкультури і спорту (І місце), міських змаганнях «Старти надій» (ІІ місце), з шахів і шашок (ІІІ місце).

Окремо були нагороджені переможці туристичних змагань Аргунова Ганна, Кутузова Дар’я, Бєлєвцева Дар’я, Логвінова Дарина, Кисленко Олена, Ковальова Ганна, Чегліков Руслан; Івашкевич Артем і Акіменко Ярослав, які брали участь у І Міжнародному Харківському марафоні у квітні 2014 року.

Піднялись на сцену і учні, які досягли висот у різних видах спорту: художньої гімнастики, спортивно-бальних танців, кікбоксингу і тайського боксу, кікбоксингу і тайського боксу і таекван-до, футболу тощо.

Без відданої праці учителя не буває перемог. Ми пишаємося нашими педагогами. Вони найкращі у світі. І готові на все, щоб їх учні досягли найвищих висот. Кожний педагог нашої гімназії - професіонал, але хочеться окремо назвати учителів української мови та літератури Логвиненко Зою Іванівну та Токар Любов Федорівну, учителя економіки Капіноса Романа Валерійовича, учителя географії Кравченко Тамару Мусіївну, учителя хореографії Бабенко Наталію Іванівну, учителя фізичної культури Колісника Костянтина Анатолійовича, учні яких постійно перемагають у предметних олімпіадах, творчих конкурсах, спортивних змаганнях.

Подарунком для всіх присутніх в залі став концерт, підготовлений переможцями вокальних і хореографічних конкурсів.

Ну от і все. Ми підвели підсумки цього року. Він був цікавим, захоплюючим, успішним і на небосхилі нашої гімназії запалали нові яскраві зірки.

Життя своє ми творимо самі,

І хай іще ми школярі,

Хай ще малі,

Та прийде час – Вкраїну ми прославим

І крила гордо ми розправим,

Щоб стрімко до небес злетіти,

Змістовно, радісно і творчо жити!