Чугуївська гімназія №5

/Files/images/DSCF1260.jpg

Заснована в 1946 році.

Гімназія сьогодні – це дружний колектив учителів, учнів, батьків, обслуговуючого персоналу.

Контингент учнів: у 2016/2017 навчальному році в гімназії навчається 498 учнів, з них учнів 1-4 класів –206 чол., 5-9 класів –222, 10-11 класів –70. Випускників 9 класів - 45 учнів, випускників 11 класів - 43 учні, з них претенденти на нагородження золотою медаллю - 2 учні. Приймали участь у ЗНО 24 учні 11 класу.

Мова навчання: українська.

Профільне навчання: навчально-виховний процес здійснюється за економічним профілем - 24 учні, за профілем української філології – 47 учнів.

Педагогічний колектив нараховує 37 педагогів, з них 36 мають вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають 12 педагогів, І кваліфікаційну категорію - 13 педагогів, ІІ кваліфікаційну категорію - 5 педагогів, категорію «спеціаліст» - 3 педагоги. Мають тарифний розряд 4 педагоги.

Харчування: гарячим безкоштовним харчуванням на 100% (231 учнів) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій (1 дитина, позбавлена батьківського піклування, 15 дітей із малозабезпечених сімей, 6 дітей із числа внутрішньопереміщених осіб, 19 дітей, батьки яких є учасниками бойових дій в зоні АТО). За рахунок батьківської плати харчується 177 учнів.


/Files/images/mebl/DSCF0806.JPG/Files/images/Новый рисунок2.jpg

Творчий потенціал Педагогічний колектив працює над питанням «Зростання професійного самовдосконалення педагогічних працівників з метою підвищення якості освіти, розвитку талановитих та обдарованих дітей в умовах впровадження Державного стандарту базової і повної середньої освіти». Продовжує створювати необхідні організаційно методичні умови для запровадження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти. Педагоги постійно підвищують рівень професійної компетентності через якісне оволодіння змістом навчальних дисциплін, сучасних методик і технологій навчання та виховання. Майже всі педагоги на високому рівні володіють інформаційно-комунікаційними технологіями і використовують їх у навчально-виховному процесі. Постійно вдосконалюється робота з обдарованими дітьми шляхом формування у педагогів нових методичних, діагностичних, моніторингових, аналітичних компетентностей на основі самоосвітньої діяльності. Забезпечується формування національно-патріотичної свідомості учнів через засвоєння принципів патріотичного виховання.Учителі гімназії вдосконалюють свою майстерність у процесі роботи міських творчих груп та методичних заходів.

Три вчителі гімназії очолюють роботу міських методичних об’єднань:

- Мантурова О.О. – методичне об’єднання класних керівників;

- Рябова Н.Є. – методичне об’єднання вчителів математики;

- Старікова О.О. – методичне об’єднання вчителів хімії.

Гурткова робота: у 2016/2017 навчальному році в гімназії працюють вокальний гурток «Джерело» (керівник Ганзенко В.Д.), хореографічний гурток «Крапельки» (керівник Бабенко Н.І., Колісник Є.С.), військово-патріотичний гурток

«Пошук» (керівник Пугачова Г.П.),. Всього в цих гуртках задіяно 153 учні гімназії. Також на базі навчального закладу працюють секції дитячо-юнацької спортивної школи (волейбол, художня гімнастика). 100% учнів гімназії охоплені позашкільною освітою, 112 учнів гімназії відвідують 2 і більше гуртка або секції./Files/photogallery/1477/DSC_0251.JPG

Матеріально-технічне забезпечення: до послуг учнів 28 навчальних кабінетів, 2 комп’ютерних класи (21 ПК), спортивна зала, хореографічний клас, гімнастичний та футбольний майданчики, їдальня.

/Files/images/zagalna/лагерь 2615.jpg/Files/images/zagalna/лагерь 2618.jpg/Files/images/zagalna/лагерь 2618.jpg/Files/images/zagalna/лагерь 2621.jpg

./Files/images/Новый рисунок5.jpg/Files/images/DSCF1263.jpg

Бібліотечний фонд налічує – 22297 примірників художньої та навчальної літератури, 11720 примірник підручників.

/Files/images/zagalna/18.06.13 073.jpg/Files/images/zagalna/лагерь 2719.jpg

Досягнення вихованців: Щорічно учні гімназії є учасниками Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, конкурсу-захисту МАН, Міжнародних і Всеукраїнських інтерактивних інтелектуальних змагань, міських та обласних творчих конкурсів.

Кучерявенко Катерина, учениця 8-Б класу, посіла І місце у міському етапі та ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Демченко Ольга, учениця 9-А класу, посіла І місце у міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, І місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Ворожбіт Юлія, учениця 10-А класу. Виборола І-ші місця у міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, хімії; ІІІ місце у обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Шевцов Олексій, учень 10-Б класу – І місце у міському етапі та ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

Походенко Поліна, учениця 10-А класу, посіла ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, І місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Баришева Даріна, учениця 9-А класу. Дарина виборола ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії та ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Леонова Тетяна, учениця 8-Б класу, посіла І місце у міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Драконова Олеся, учениця 7-А класу. Серед досягнень Олесі – І-ші місця у міських етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики та хімії, ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.

Тарасенко Катерина, ученицю 7-А класу. Посіла ІІІ-ті місця у міських етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, хімії.

Сухініна Юлія, учениця 11 класу – І місце в міському етапі олімпіади з екології.

Кохан Аліна, учениця 11 класу – І місце в міському етапі олімпіади з хімії.

Каліновська Лілія, учениця 11 класу – І місце в міському етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка.

Каретна Світлана, учениця 11 класу – І місце в міському етапі конкурсу ораторського мистецтва, учасник обласного етапу.

Балюра Анастасія, учениця 9-Б класу – І місце в міському етапі олімпіади з економіки.

Мариниченко Артем, учень 5-А класу – І місце в міському етапі олімпіади з математики.

ПІСКУНОВА ВІКТОРІЯ, учениця 9-Б класу – ІІ місце в міському етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка.

Лізогубова Марія, учениця 9-Б класу – ІІ місце в міському етапі олімпіади з хімії.

Кутузова Дар’я, учениця 8-Б класу – ІІ місце в міському етапі олімпіади з англійської мови.

Аршава Тетяна, учениця 7-А класу – ІІ місце в міському етапі олімпіади з хімії.

Лисенко Денис, учень 5-А класу – ІІ місце в міському етапі олімпіади з математики.

Клочко Єгор, учень 4-А класу – ІІ місце в міському етапі олімпіади з математики.

Юдіна Поліна, учениця 4-Б класу – ІІ місце у міському етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Саітов Микита, учень 11 класу – ІІІ місце в міському етапі олімпіади з географії.

Лиманський Богдан, учень 11 класу – ІІІ місце в міському етапі олімпіади з історії.

Юдіна Вікторія, учениця 10-А класу – ІІІ місце в міському етапі олімпіади з екології.

Гузик Софія, учениця 7-А класу – ІІІ місце в міському етапі олімпіади з української мови та літератури.

Ворожбіт Юлія, Юдіна Вікторія, Іванова Ірина, Шевцов Олексій, Ковальов Дмитро, Аргунова Анна. Ці учні 11 класів перемогли у міській грі та вибороли І місце у обласній фінальній грі «Що? Де? Коли?» серед команд Харківської області.

Команда знавців 7-9 класів у складі: Леонова Тетяна, Тарасова Катерина, Демченко Ольга, Курячий Богдан, Тарасенко Катерина, Драконова Олеся, виборола ІІІ місце у міській грі «Що? Де? Коли?».


/Files/photogallery/1516/DSC_0110.JPG/Files/photogallery/1516/DSC_0093.JPG/Files/photogallery/1516/DSC_0119.JPG/Files/photogallery/1516/DSC_0167.JPG

Ворожбіт Юлія, учениця 11-А класу, та Поляков Кирило, учень 2-А класу, - призери обласної фотовиставки «Територія пригод-2016».

Фурсов Ілля, Гулян Ваграм, Прядко Олександр у складі команди посіли І місце у міських змаганнях зі стрітболу.

Курячий Богдан, Румянцев Максим, Таранова Софія, Шидич Дмитро, Волков Вадим, Монченко Єлизавета у складі команди вибороли І-ші місця у міських турнірах з шахів і шашок.

Наші боксери Фурсов Ілля, Фурсов Богдан, Белевцев Едуард вибороли І командне місце у міському турнірі з боксу, присвяченому пам’яті загиблих афганців.

Яценя Андрій, Педан Ілля, Кульминський Олександр, Гулян Ваграм, Лиманський Богдан, Литвишко Олександр, Кущенко Ярослав, Прядко Олександр посіли ІІ командне місце у міських змаганнях з баскетболу.

Кіяшко Ілля, Мантуров Олексій, Панченко Поліна, Золіна Марія, Соловйова Олена, Шмараєв Владислав у складі команди посіли ІІ місце у змаганнях, присвячених Всесвітньому дню туризму.

Бессараб Марія і Бессараб Матвій, учні 8-Б класу, є постійними переможцями та призерами Міжнародних, Всеукраїнських, регіональних та обласних змагань зі спортивних танців.

Ніколаєвич Олександра, учениця 8-А класу- призер багатьох обласних, Всеукраїнських та міжнародних змагань з художньої гімнастики. За високі досягнення у 2015 році Олександра отримала звання «Людина року» в номінації «Спортсмен року».

Ніколаєвич Ігор, учень 7-Б класу, хокеїст, постійний володар звання «Кращий гравець матчу» Міжнародних, Всеукраїнських турнірів з хокею, які проходили у Брянську, Курську (Росія), Кременчузі, Харкові.

Полянський Микита, учень 4-Б класу, посів І місце в Республіканському турнірі з кікбоксингу БАКО, ІІІ місце в Чемпіонаті України з кікбоксингу.


/Files/photogallery/1516/DSC_0202.JPG/Files/photogallery/1500/DSC_0019.JPG


/Files/photogallery/1516/DSC_0144.JPG/Files/photogallery/1516/DSC_0155.JPG

Зразковий ансамбль танцю «Крапельки» - переможці міського етапу ХVIV Харківського обласного творчого фестивалю «Весняні дзвіночки», міського етапу фестивалю дитячої творчості «Таланти Третього тисячоліття» в номінації «Хореографічне мистецтво», Всеукраїнського конкурсу-фестивалю сучасного та сценічного танцю «Квітневі перепляси» та багатьох інших хореографічних конкурсів.

Бакадорова Ганна, учениця 11-А класу. Стала лауреатом ІІ ступеню пісенного фестивалю «KharkivFest 2016», лауреатом ІІ ступеню ІV Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «DanceSong Fest».

Маляр Дар’я, учениця 6-Б класу - лауреат міського етапу фестивалю дитячої творчості «Таланти Третього тисячоліття» в номінації «Вокальне мистецтво», лауреат ІІІ ступеню пісенного фестивалю «KharkivFest 2016», ІІІ місце в обласному конкурсі-фестивалі «Харківські зорі - Зима», І місце у фестивалі-конкурсі «Голос Чугуївщини».

Дует: Белевцева Дар’я, учениця 9-Б класу і Соловйова Олена, учениця 7-А класу. Дівчата стали лауреатами міського етапу фестивалю дитячої творчості «Таланти Третього тисячоліття» в номінації «Вокальне мистецтво».


/Files/images/Зінцерли.jpg/Files/images/krapelki/CAM02099.jpg/Files/images/krapelki/1.jpg/Files/images/krapelki/CAM02091.jpg/Files/images/krapelki/8.jpg/Files/images/krapelki/2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1664

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.