Повернутися до звичайного режиму

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія № 5 Чугуївської міської ради Харківської області»

/Files/photogallery/1542/DSCF1183.jpg

Заснований в 1946 році.

Заклад сьогодні – це дружний колектив учителів, учнів, батьків, обслуговуючого персоналу.

Контингент учнів: у 2016/2017 навчальному році навчається 498 учнів, з них учнів 1-4 класів –206 чол., 5-9 класів –222, 10-11 класів –70. Випускників 9 класів - 45 учнів, випускників 11 класів - 43 учні, з них претенденти на нагородження золотою медаллю - 2 учні. Приймали участь у ЗНО 24 учні 11 класу.

Мова навчання: українська.

Профільне навчання: навчально-виховний процес здійснюється за економічним профілем - 24 учні, за профілем української філології – 47 учнів.

Педагогічний колектив нараховує 37 педагогів, з них 36 мають вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають 12 педагогів, І кваліфікаційну категорію - 13 педагогів, ІІ кваліфікаційну категорію - 5 педагогів, категорію «спеціаліст» - 3 педагоги. Мають тарифний розряд 4 педагоги.

Харчування: гарячим безкоштовним харчуванням на 100% (231 учнів) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій (1 дитина, позбавлена батьківського піклування, 15 дітей із малозабезпечених сімей, 6 дітей із числа внутрішньопереміщених осіб, 19 дітей, батьки яких є учасниками бойових дій в зоні АТО). За рахунок батьківської плати харчується 177 учнів.


/Files/images/mebl/DSCF0806.JPG/Files/images/Новый рисунок2.jpg

Творчий потенціал Педагогічний колектив працює над питанням «Зростання професійного самовдосконалення педагогічних працівників з метою підвищення якості освіти, розвитку талановитих та обдарованих дітей в умовах впровадження Державного стандарту базової і повної середньої освіти». Продовжує створювати необхідні організаційно методичні умови для запровадження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти. Педагоги постійно підвищують рівень професійної компетентності через якісне оволодіння змістом навчальних дисциплін, сучасних методик і технологій навчання та виховання. Майже всі педагоги на високому рівні володіють інформаційно-комунікаційними технологіями і використовують їх у навчально-виховному процесі. Постійно вдосконалюється робота з обдарованими дітьми шляхом формування у педагогів нових методичних, діагностичних, моніторингових, аналітичних компетентностей на основі самоосвітньої діяльності. Забезпечується формування національно-патріотичної свідомості учнів через засвоєння принципів патріотичного виховання.Учителі гімназії вдосконалюють свою майстерність у процесі роботи міських творчих груп та методичних заходів.

Три вчителі гімназії очолюють роботу міських методичних об’єднань:

- Мантурова О.О. – методичне об’єднання класних керівників;

- Рябова Н.Є. – методичне об’єднання вчителів математики;

- Старікова О.О. – методичне об’єднання вчителів хімії.

Гурткова робота: у 2016/2017 навчальному році в гімназії працюють вокальний гурток «Джерело» (керівник Ганзенко В.Д.), хореографічний гурток «Крапельки» (керівник Бабенко Н.І., Колісник Є.С.), військово-патріотичний гурток

«Пошук» (керівник Пугачова Г.П.),. Всього в цих гуртках задіяно 153 учні гімназії. Також на базі навчального закладу працюють секції дитячо-юнацької спортивної школи (волейбол, художня гімнастика). 100% учнів гімназії охоплені позашкільною освітою, 112 учнів гімназії відвідують 2 і більше гуртка або секції.



/Files/photogallery/1477/DSC_0251.JPG

Матеріально-технічне забезпечення: до послуг учнів 28 навчальних кабінетів, 2 комп’ютерних класи (21 ПК), спортивна зала, хореографічний клас, гімнастичний та футбольний майданчики, їдальня.

/Files/images/zagalna/лагерь 2615.jpg/Files/images/zagalna/лагерь 2618.jpg/Files/images/zagalna/лагерь 2618.jpg/Files/images/zagalna/лагерь 2621.jpg

./Files/images/Новый рисунок5.jpg/Files/images/DSCF1263.jpg

Бібліотечний фонд налічує – 22297 примірників художньої та навчальної літератури, 11720 примірник підручників.

/Files/images/zagalna/18.06.13 073.jpg/Files/images/zagalna/лагерь 2719.jpg

Досягнення вихованців:

42 учні нашої гімназії стали переможцями й призерами міських предметних олімпіад, а 8 учнів – обласних і міських етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Окремо хочеться назвати ученицю 11-Б класу Аргунову Анну, яка другий рік поспіль посідає перші місця в міських та обласних етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії та географії, ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (керівник роботи Юрченко А.В.); ученицю 10 класу Демченко Ольгу (І-ші місця у міських етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури й трудового навчання, ІІ місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (керівник роботи Проскуріна О.В.), учня 11-Б класу Шашка Олексія (І місце в міському етапі і ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, І місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії), ученицю 11-А класу Ворожбіт Юлію (І-ші місця в міському та обласному етапах Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка, ІІІ місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури), ученицю 10 класу Баришеву Даріну (І місце в міському та ІІІ місце в обласному етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (керівник роботи Серік О.В.), ІІ місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії), ученицю 11-А класу Походенко Поліну (І місце в міському та ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (керівник роботи Лімачко В.В.).

Команда знавців «Лідер», до складу якої входятьВорожбіт Юлія (капітан команди), Аргунова Анна, Шашко Олексій, Походенко Поліна, Клімова Валерія, Іванова Ірина, Матієнко Микита, Юдіна Вікторія (керівник Пугачова Г.П.), другий рік поспіль посідає І місце у міських інтелектуальних іграх «Що? Де? Коли?». 15 квітня 2017 року команда представляла м. Чугуїв у фіналі чемпіонату Харківської області з гри «Що? Де? Коли?» і виборола ІІ місце. Також наші знавці посіли І місце в заліковій грі «Ерудит», що проводилася вперше в рамках цього чемпіонату.

42 учні нашої гімназії стали переможцями й призерами міських предметних олімпіад, а 8 учнів – обласних і міських етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Окремо хочеться назвати ученицю 11-Б класу Аргунову Анну, яка другий рік поспіль посідає перші місця в міських та обласних етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії та географії, ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (керівник роботи Юрченко А.В.); ученицю 10 класу Демченко Ольгу (І-ші місця у міських етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури й трудового навчання, ІІ місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (керівник роботи Проскуріна О.В.), учня 11-Б класу Шашка Олексія (І місце в міському етапі і ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, І місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії), ученицю 11-А класу Ворожбіт Юлію (І-ші місця в міському та обласному етапах Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка, ІІІ місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури), ученицю 10 класу Баришеву Даріну (І місце в міському та ІІІ місце в обласному етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (керівник роботи Серік О.В.), ІІ місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії), ученицю 11-А класу Походенко Поліну (І місце в міському та ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (керівник роботи Лімачко В.В.).

Команда знавців «Лідер», до складу якої входятьВорожбіт Юлія (капітан команди), Аргунова Анна, Шашко Олексій, Походенко Поліна, Клімова Валерія, Іванова Ірина, Матієнко Микита, Юдіна Вікторія (керівник Пугачова Г.П.), другий рік поспіль посідає І місце у міських інтелектуальних іграх «Що? Де? Коли?». 15 квітня 2017 року команда представляла м. Чугуїв у фіналі чемпіонату Харківської області з гри «Що? Де? Коли?» і виборола ІІ місце. Також наші знавці посіли І місце в заліковій грі «Ерудит», що проводилася вперше в рамках цього чемпіонату.

42 учні нашої гімназії стали переможцями й призерами міських предметних олімпіад, а 8 учнів – обласних і міських етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Окремо хочеться назвати ученицю 11-Б класу Аргунову Анну, яка другий рік поспіль посідає перші місця в міських та обласних етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії та географії, ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (керівник роботи Юрченко А.В.); ученицю 10 класу Демченко Ольгу (І-ші місця у міських етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури й трудового навчання, ІІ місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (керівник роботи Проскуріна О.В.), учня 11-Б класу Шашка Олексія (І місце в міському етапі і ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, І місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії), ученицю 11-А класу Ворожбіт Юлію (І-ші місця в міському та обласному етапах Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка, ІІІ місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури), ученицю 10 класу Баришеву Даріну (І місце в міському та ІІІ місце в обласному етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (керівник роботи Серік О.В.), ІІ місце в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії), ученицю 11-А класу Походенко Поліну (І місце в міському та ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (керівник роботи Лімачко В.В.).

Команда знавців «Лідер», до складу якої входятьВорожбіт Юлія (капітан команди), Аргунова Анна, Шашко Олексій, Походенко Поліна, Клімова Валерія, Іванова Ірина, Матієнко Микита, Юдіна Вікторія (керівник Пугачова Г.П.), другий рік поспіль посідає І місце у міських інтелектуальних іграх «Що? Де? Коли?». 15 квітня 2017 року команда представляла м. Чугуїв у фіналі чемпіонату Харківської області з гри «Що? Де? Коли?» і виборола ІІ місце. Також наші знавці посіли І місце в заліковій грі «Ерудит», що проводилася вперше в рамках цього чемпіонату.

Проект учениці 9-А класу Таранової Софії «У мене є дім» посів ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі соціальних проектів «Відновлення мого місця проживання» (керівники Бражник В.В., Мантурова О.О., Проскуріна О.В.).


/Files/photogallery/1607/Переможці олімпіад і МАН.JPG

Команда учнів (Курячий Богдан, Румянцев Максим, Волков Вадим, Орел Вікторія й Бутенко Дарина) в міських особисто-командних змаганнях з шахів другий рік поспіль посідає І місце, команда футболістів (Шляхта Ілля, Рало Іван, Ніколаєвич Ігор, Бавикін Дмитро, Мацак Микита, Зуб Максим, Андрєєв Владислав, Лисенко Денис, Михайлов Данило, Храмцов Олексій, Кураксін Артем, Фурсов Богдан, Оленін Богдан) виборола ІІ місце в міських змаганнях з футболу на приз клубу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2004 року народження, команда учнів 10-11 класів (Педан Ілля, Яценя Андрій, Гулян Ваграм, Кульминський Олександр, Фурсов Ілля, Позняков Данило, Тимощук Максим, Литвишко Олександр) посіла ІІ місце в змаганнях з баскетболу серед учнів ЗНЗ м. Чугуєва, команда футболістів (Матвієнко Юрій, Клочко Єгор, Філіпський Руслан, Бичко Роман, Дацковський Артем, Проскурін Юрій, Гречаний Максим, Сосницький Ілля, Пастухов Кирило, Гузик Віктор) виборолаІ місце у міських змаганнях з футзалу «Шкільна футзальна ліга України». Разом з ними до перемоги йшли їхні наставники Бабак С.В. і Булашева В.О.

Учень 11-А класу Яценя Андрій у складі збірної команди в зональному етапі Чемпіонату України з волейболу (Шкільна ліга) виборов ІІІ місце, а команда дівчат 10-11 класів (Германова Дар'я, Архіпова Вікторія, Беспалова Анастасія, Панченко Поліна) - І місце в змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки, присвячених 25-й річниці Збройних Сил України.

У нашій гімназії навчається багато учнів, які гідно представляють м. Чугуїв на Міжнародних, Всеукраїнських та інших спортивних змаганнях. Це Римар Ірина, Полянський Микита (тренер з кікбоксингу Тюгаєв І.М.), Ніколаєвич Ігор (тренер з хокею Шляхов В.Є.), Бойко Єгор і Поляков Кирило (тренер з таеквандо Мауль О.О.), Фурсов Богдан (тренер з боксу Нестеренко П.О.), Орел Вікторія (тренер зі скелелазіння Колесниченко Д. С.), Кіяшко Ілля (тренери з важкої атлетики Водолазький В.В. і Красильніков Г.О.), Виноградов Руслан, Катречко Ілля, Третяк Данило та Линницький Іван (тренер з таеквандо й кікбоксингу Губар І.Л.), Аргунова Анна (тренерзі спортивного туризмуЛисенко С.В.).

Учениці 8-А класу Ніколаєвич Олександрі за високі досягнення в художній гімнастиці та випускнику Лиманському Богдану за високі досягнення в таеквандо у 2017 році присвоєно звання «Кандидат у майстри спорту».

/Files/photogallery/1607/Спорт.JPG/Files/photogallery/1607/Спортсмени і тренери.JPG

Вихованці зразкового художнього хореографічного колективу «Крапельки» під керівництвом Бабенко Н.І. та Колісник Є.С. (володарі Гран-прі ХХ Різдвяного фестивалю дитячої творчості "Зимовий сонцеворот", переможці міського етапу ХХV Харківського обласного творчого фестивалю «Весняні дзвіночки», Всеукраїнського конкурсу-фестивалю сучасного та сценічного танцю «Квітневі перепляси», Всеукраїнського конкурсу хореографічного мистецтва «Скарби Слобожанщини». Всеукраїнського фестивалю-конкурсу сучасного сценічного танцю «Зимові казки», Міжнародного фестивалю танцю Megapolis Харків-Бєлгород, V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського та інших хореографічних конкурсів), вокально-театрального колективу «Грайлики» (керівник Ганзенко В.Д.),який посівІ місце у ІІ обласному святі-фестивалі дитячих фольклорних колективів „Щедрий вечір” та став лауреатом міського етапу ХХV Харківського обласного творчого фестивалю «Весняні дзвіночки», солісти Бакадорова Ганна, Маляр Дар’я, Шеруда Уляна, переможець Всеукраїнського конкурсу скрипалів «Таланти багатодітної родини» Бессараб Ілля (керівник Шестак Л.В.),Бессараб Марія і Матвій, які постійно перемагають у різноманітних конкурсах, змаганнях і фестивалях зі спортивних бальних танців. У червні 2016 року Маша і Матвій перемогли в змаганнях World Master Cup, що відбулися в Італії. У віковій групі «Юніори І» змагалися 32 пари з різних країн Європи, єдиними представниками України була пара Марії й Матвія (тренери Коробка Інна та Ренат).


/Files/photogallery/1516/DSC_0202.JPG


/Files/photogallery/1607/DSC_0291.JPG/Files/photogallery/1607/Творчі учні.JPG/Files/photogallery/1607/DSC_0296.JPG/Files/photogallery/1607/DSC_0258.JPG


/Files/images/Зінцерли.jpg/Files/images/krapelki/CAM02099.jpg/Files/images/krapelki/1.jpg/Files/images/krapelki/CAM02091.jpg/Files/images/krapelki/8.jpg/Files/images/krapelki/2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1871

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.