Повернутися до звичайного режиму

Шкільна мерія закликає приєднатися до благодійної акції «Подаруй свято дітям», метою якої є підтримка дітей із дитячих садочків і шкіл Красногоровки і Мар’їнки (Донецька область).

Ми збираємо:

• іграшки,
  • настільні ігри,
  • книжки,
  • канцтовари (олівці, альбоми, фарби, фломастери, зошити, пластилін, ручки та ін.),
  • одяг,
  • взуття,
  • солодощі.

Подарунки приймаються до 07.04.2017

• Місце збору - шкільна бібліотека

УВАГА! РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО 2017

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН ЗАХОДІВ НА ІІ СЕМЕСТР 2016/2017 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Звіт директора гімназії за 2015/2016 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Річний навчальний план на 2016/2017 навчальний рік

Розклад уроків на 2016/2017 навчальний рік

Розклад факультативних курсів, індивідуальних та групових занять на 2016/2017 навчальний рік

УВАГА!

Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації повідомляє, що з 1 березня по 1 квітня 2017 року проводитимуться Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників області. Інформаційно-технічний супровід зазначеного заходу забезпечує Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти».

Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників

Правила поведінки учнів у гімназії

Адреса гімназії: м. Чугуїв, площа Уланська, 1А.

E-mail: chuguev.gimnasia5@gmail.com

Сайт Проскуріної О.В.